مقدمه ای بر بازاریابی با ایمیل

بازاریابی با ایمیل

فرصت یادگیری قدرتمندترین روش بازاریابی اینترنتی را از دست ندهید

نوع محصول: سی دی صوتی

چرا باید در اینترنت فروش انجام داد؟

امروزه با توجه به گسترش بی‌حد و وصف اینترنت در دنیا و نفوذ غیرقابل‌انکار آن در زندگی روزمره جوامع بشری، خدمات آنلاین به جرء لاینفک کسب‌وکارها تبدیل‌شده است. مشتریان دنیای جدید علاقه‌مندند تمامی نیازهای خود را از طریق تکنولوژی و بخصوص اینترنت برطرف نمایند.

همین دلایل باعث شده که فروش محصولات و خدمات در اینترنت به یکی از ارکان اصلی تجارت در دنیای کنونی تبدیل شود و بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشاغل مختلف شروع به فروش محصولات و خدمات خود در اینترنت کرده‌اند.

 

اما مشکلات فروش در اینترنت کدامند؟

اما بااین‌وجود، فروش اینترنتی محصولات و خدمات نیازمند فاکتورهای مختلفی است که صاحبان کسب‌وکار و خدمات باید به آن‌ها توجه نماید. فاکتورهایی مانند جلب اعتماد مشتری یا حفظ کیفیت خدمات.

اما مهم‌تر از همه‌ی این‌ها بحث رقابت با رقیبان در دنیای اینترنت از اهمیت فراوانی برخوردار است و این بازاریابی اینترنتی است که باعث تفاوت میان فروشندگان موفق و غیر موفق می‌شود.

 

 

این بازاریابی اینترنتی است که باعث تفاوت میان فروشندگان موفق و غیر موفق می‌شود

 

 

راه‌های بازاریابی اینترنتی

راه‌های بسیاری برای بازاریابی اینترنتی و آنلاین وجود دارد. راه‌هایی مانند تبلیغات اینترنتی، استفاده از فروم ها و انجمن‌ها، بازاریابی از طریق سایت و… اما یکی از بهترین و محبوب‌ترین راه‌های بازاریابی اینترنتی استفاده از بازاریابی با ایمیل یا ایمیل مارکتینگ است.

 

 

یکی از بهترین و محبوب‌ترین راه‌های بازاریابی اینترنتی استفاده از بازاریابی با ایمیل یا ایمیل مارکتینگ است

 

 

چرا بازاریابی با ایمیل

بازاریابی با ایمیل یا ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های قدیمی و ریشه‌دار بازاریابی اینترنتی است. روشی که بسیاری از فعالان بازاریابی اینترنتی از آن بهره می‌برند. یکی از دلایل استفاده از ایمیل مارکتینگ این است که ۷۰ درصد مشتریان تحت تأثیر ایمیل مارکتینگ خرید انجام می‌دهند و این یعنی یک فرصت بزرگ برای فروش محصولات یا خدمات شما!

اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که باعث می‌شود ایمیل مارکتینگ به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین ابزار بازاریابی اینترنتی معرفی‌شده و مورداستفاده ۴۲ درصد از فعالین این حوزه قرار گیرد. دلایلی مانند این‌که ۹۰ درصد مشتریان حداقل یک‌بار در روز ایمیل خود را چک می‌کنند.

 

 

۷۰ درصد مشتریان تحت تأثیر ایمیل مارکتینگ خرید انجام می‌دهند

همین حالا این محصول ارزشمند را تهیه کنید

۹۰ درصد مشتریان حداقل یک‌بار در روز ایمیل خود را چک می‌کنند

 

 

این آموزش شامل چه چیزهایی است

در این آموزش سعی شده مقدمات حضور در دنیای ایمیل مارکتینگ موردبررسی قرار گیرد. مواردی که یادگیری آن‌ها باعث خواهد شد با مشتی پُر و ذهنی آماده وارد دنیای ایمیل مارکتینگ شوید.

مواردی که در این آموزش در مورد آن‌ها بحث شده است عبارت‌اند از:

  • ایمیل مارکتینگ چیست
  • اهداف ایمیل مارکتینگ
  • دسته‌بندی ایمیل‌ها در ایمیل مارکتینگ
  • مزایا و معایب ایمیل مارکتینگ
  • اشتباهات در ایمیل مارکتینگ
  • محتوای یک ایمیل در ایمیل مارکتینگ
  • بهترین زمان ارسال ایمیل‌ها در ایمیل مارکتینگ
  • مشخصات یک ایمیل مارکتینگ خوب
  • خصوصیات یک ایمیل مارکتینگ موفق
  • و…

 

چرا نباید این آموزش را از دست بدهید؟

از دست دادن این محصول یعنی از دست دادن فرصت یادگیری پربازده‌ترین روش بازاریابی اینترنتی! بازاریابی با ایمیل یا ایمیل مارکتینگ یکی از پربازده‌ترین روش‌های بازاریابی اینترنتی است که بازدهی فوق‌العاده‌ای دارد و به خاطر هزینه‌های اندک آن، حتی اگر درصد بسیار کمی از مخاطبانتان را جذب نمایید بازهم هزینه‌های شما به‌سرعت و به‌آسانی بازگردانده خواهد شد.

همچنین در این آموزش سعی شده تا تمامی نکات مهم ایمیل مارکتینگ به‌صورت بسیار ساده و روان موردبحث و بررسی قرار گیرد تا شما بتوانید با تمامی زوایای ایمیل مارکتینگ آشنای شوید. در این آموزش تمامی آنچه برای ورود به بازار ایمیل مارکتینگ نیاز دارید موردبحث و بررسی قرارگرفته است.

 

 

بخاطر هزینه‌های اندک بازاریابی با ایمیل، حتی اگر درصد بسیار کمی از مخاطبانتان را جذب نمایید بازهم هزینه‌های شما به‌سرعت و به‌آسانی بازگردانده خواهد شد

 

 

ضمانت بازگشت هزینه

ما به شما این اطمینان را می دهیم که این فیلم آموزشی رضایت خاطر شما را جلب خواهد کرد.برای اثبات حرف خود ضمانت میکنیم اگر تا ۹۹ روز محصول را به هر دلیلی برگشت دهید تمام هزینه خود را به صورت تمام و کمال دریافت خواهید کرد.

 

 

EmailMarketing

 سرمایه گذاری بر روی این محصول ارزشمند: تنها ۲۹ هزار تومان

همین حالا این محصول ارزشمند را تهیه کنید