پول سازهای مجازی (کتاب کاغذی)

پول سازهای مجازی

چگونه در شبکه های مجازی پول بسازیم

پول سازهای مجازی

بازاریابی آنلاین

با گسترش اینترنت و موج استفاده از این فنّاوری جدید همگان را بر آن داشت تا از ظرفیت‌های این فنّاوری گسترده و فراگیر در جهت بازاریابی و فروش محصولات مختلف استفاده کنند و روش‌های مختلفی مانند ایجاد وب‌سایت، تبلیغات در وب‌سایت‌های مختلف، ایمیل مارکتینگ و… مورداستفاده قرار گرفت.

 

تولد اپلیکیشن های همراه

اما در سالیان اخیر و بخصوص یک سال گذشته موج دیگری از اپلیکیشن ها و برنامه‌های مختلف تحت عنوان شبکه‌های اجتماعی شروع به فعالیت کردند و دیری نپایید که مورد استقبال بی‌نظیر جامعه بشری قرار گرفت.

 

تبلیغات در شبکه های مجازی

این دلایل باعث شده تا دست‌اندرکاران مباحث تبلیغات و بازاریابی به فکر استفاده از این ابزار در جهت پیشبرد اهداف خود برآیند و فعالیت‌هایی نیز در این زمینه انجام‌شده است که ایجاد صفحات مختلف تبلیغاتی و تجاری در شبکه‌هایی مانند اینستاگرام و تلگرام گواه این امر می‌باشند.

 

از کجا باید شروع کرد

اما کسانی که به دنبال ورود به این عرصه هستند یا می‌خواهند کسب‌وکار اینترنتی خود را گسترش دهند و یا حتی قصد دارند محصولاتشان را از این طریق تبلیغ کرده و یا بفروش رسانند با این پرسش‌ها مواجه هستند که چگونه باید از این ابزار جهت بازاریابی استفاده کرد؟ کدام شبکه برای فعالیت آن‌ها مناسب است؟ و یا اینکه اصلاً از کجا باید شروع کرد؟

 

این کتاب برای چیست؟

در این کتاب سعی شده با استفاده از تجربیات ۱۱ ساله فعالیت در سطح اینترنت و بررسی‌های به‌عمل‌آمده درزمینه انواع راه‌های بازاریابی اینترنتی مطالب مربوط به این حوزه مورد بحث قرار گیرد و در مورد شبکه‌های اجتماعی، کم و کیف آن‌ها، استراتژی‌های موردنیاز برای ورود به این حوزه و سایر موارد مرتبط نیز مباحثی مطرح شود تا به‌تمامی سؤالات فوق و دیگر سؤالات پاسخ داده شود.

 

هم اکنون مطالعه این کتاب را شروع کنید

پس اگر می‌خواهید شما نیز در این حوزه تخصصی ورود کنید و کسب‌وکار اینترنتی خود را با استفاده از شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی نمایید هم‌اکنون مطالعه این کتاب را شروع کنید تا شما نیز به جمع هزاران نفری بپیوندید که از این طریق کسب درآمد می‌کنند.

 

در این کتاب چه می خوانیم:

 • بازاریابی اینترنتی چیست
 • مزایای بازاریابی اینترنتی
 • معایب بازاریابی اینترنتی
 • بازاریابی اینترنتی در ایران
 • رابطه بازاریابی اینترنتی و کسب درامد شرکت‌ها
 • افزایش فروش کسب‌وکارهای کوچک
 • انواع روش‌های بازاریابی اینترنتی و مفهوم آن‌ها
 • سوشیال مارکتینگ چیست؟
 • کدام شبکه، کدام تجارت
 • بهترین شبکه‌های اجتماعی برای تجارت
 • آمارهای جالب ۱۰ شبکه اجتماعی
 • آمار و ارقام جالب اینستاگرام
 • گرایش مخاطبان به شبکه‌های اجتماعی
 • استفاده از شبکه‌های اجتماعی درتجارت الکترونیک
 •  ۱۵ گرایش مهم در بازاریابی آنلاین
 • استراتژی شبکه‌های اجتماعی
 • در مورد پست مطالبتان تیزهوشانه عمل کنید.
 • روش‌های جذب کاربر
 • قانون ۲۰/۸۰ را دنبال کنید
 • چگونه بازدید را دوبرابر کنیم؟
 • چگونه اسپمر نباشیم؟
 • اشتباه های کسب‌و‌کارها در شبکه‌های اجتماعی
 • دلایل شکست بازاریابی اینترنتی

پول سازهای مجازی همین حالا این محصول ارزشمند را تهیه کنید

 

 رابطه بازاریابی اینترنتی و کسب درامد شرکت‌ها

در حال حاضر علاوه بر روش‌هایی که درگذشته بکار می‌رفت، روش‌ها و فنّاوری‌های جدیدی ارائه‌شده است که بازاریابی و فروش محصولات را از محدوده شهرها و کشورها خارج می‌کند و بعد بین‌المللی به آن می‌دهد. شرکت‌ها و کارخانه‌ها می‌توانند تدابیری اتخاذ کنند که محصولاتی که تولید می‌کنند در چندین کشور به‌راحتی در دسترس خریداران قرار گیرید.

 

افزایش فروش کسب‌وکارهای کوچک

کسب‌وکارهای کوچک به‌راحتی می‌توانند با راه‌اندازی یک وب‌سایت و انتخاب یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، محصولاتش را در منطقه خود و سایر شهرهای اطراف به فروش برسانند. با توجه به اینکه بین کسب‌وکارهای کوچک رقابت نزدیک و فشرده‌ای وجود دارد، آغاز فرایند بازاریابی و فروش اینترنتی می‌تواند گامی روبه‌جلو باشد و باعث شود که مشتری بیشتری برای خود جذب کنند.

 

آمارهای جالب ۱۰ شبکه اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی حاکمیت دنیای مجازی را در اختیاردارند و این‌طور که آمارهای رسمی نشان می‌دهد، حدود نیمی از مردم جهان در این پلتفرم‌های تعاملی عضو هستند. محبوبیت شبکه‌های اجتماعی به‌قدری افزایش‌یافته است که کارشناسان می‌گویند به کمک آن‌ها می‌توان رفتار و عملکرد یک جامعه را تغییر داد، موفقیت هرچه بیشتر کسب‌وکارها را موجب شد، فروش یک محصول خاص را بیشتر کرد، نحوه فعالیت یک برند در بازار جهانی را بهبود بخشید و به عبارت دیگر سمت و سوی فعالیت در دنیای واقعی را در دست گرفت. شاید به همین دلیل است که کاربران چند ساعت از روز خود را به گشت‌وگذار در فیس‌بوک اختصاص می‌دهند یا اینکه در طول روز بارها به صفحه خود در توییتر سر می‌‌زنند.

 

گرایش مخاطبان به شبکه‌های اجتماعی

آمارهایی که مخاطبان شبکه‌های اجتماعی را نشان می‌دهد در حال تغییر هستند.

شبکه‌های اجتماعی قدیمی‌تر در حال رسیدن به تکامل هستند درحالی‌که برنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی جدیدتر به‌سرعت در پی جذب کاربران جوان هستند.

 

۱۵ گرایش مهم در بازاریابی آنلاین

هم‌اکنون بازاریابی آنلاین برای شرکت‌هایی که قصد دارند روبه‌جلو حرکت کنند، دیگر ابزاری اختیاری محسوب نمی‌شود؛ بلکه به موضوع کاملاً اجباری و حیاتی تبدیل‌شده است. راه گریزی از بازاریابی دیجیتال یا آنلاین نیست؛ به همین خاطر بسیاری از شرکت‌ها و کسب‌وکارها خود را در جهت استفاده از بازاریابی آنلاین قرار داده اند.

 

قانون ۲۰/۸۰ را دنبال کنید

به اشتراک‌گذاری مطالب از سایت خودتان تنها در ۲۰ درصد مواقع ایده آل است. اگر فقط محتوای مطالب موجود در سایت خود را منتشر کنید، مردم شمارا فردی خودشیفته و تبلیغات گر تصور می‌کنند.

 

چگونه بازدید را دو برابر کنیم؟

کسب‌وکارهای زیادی در حال فعالیت در شبکه‌های اجتماعی هستند. تمام این کسب‌وکارها از این شبکه‌ها به‌عنوان راهی برای ساخت پایگاه ثابت اجتماعی و افزایش بازدیدکننده‌ی سایت استفاده می‌کنند؛ اما به‌احتمال زیاد همه‌ی آن‌ها آن‌طور که انتظار میرود از محتوای تولیدشده در شبکه‌های اجتماعی سود نمیبرند.

 

دلایل شکست بازاریابی اینترنتی

آنچه که در بازاریابی مهم است این است که بدانیم برای بازاریابی موفق و پایدار، حتماً نیاز به برنامه بازاریابی کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت داریم و هیچ راه میانبری وجود ندارد و شما نمی‌توانید در صورت دیگری در این امر موفقیتی کسب کنید.

 

مشخصات کتاب

پول‌سازهای مجازی

تألیف: سیاوش ساعدرحیم

تعداد صفحه و قطع: ۱۲۵ صفحه رقعی

شابک: ۷-۰-۹۶۲۳۹-۶۰۰-۹۷۸

پول سازهای مجازی

ارزش این محصول: ۷ هزار تومان+ هزینه پست پیشتاز

همین حالا این محصول ارزشمند را تهیه کنید

برای خرید کتاب الکترونیک اینجا را کلیک کنید